YÖNETİM KURULU

Erkan Ateşler

Erkan ATEŞLER
YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Erkan ATEŞLER 1962 İzmir-Karşıyaka doğumlu olup, İlk Orta ve Lise eğitimini İzmir’de tamamladıktan sonra 1983 yılında Ankara Gazi Üniversitesi Makina Bölümünden mezun olmuştur.

Yedek subaylık hizmetini tamamlamasının hemen akabinde, 1985-1990 yılları arasında  Çukurova Holding’e ait Mersin Çukurova  Sanayi İşletmeleri ’nin çeşitli kademeleri ve departmalarında görev yapmıştır. 1990 yılında Erbel Mümessillik A.Ş. 'ye geçmiş , 2007 yılında şirket ortağı olmuş ve bugün şirketin Yönetim Kurulu Üyesidir.

Tekstil sektörüne ilaveten, 2009 yılında tarım sektöründe faaliyet gösteren Cifagro Tarım Limited şirketinin ortağı olmuş ve bugün şirketin Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmektedir.

2013 yılında inşaat sektörünede giriş yapıp İdeal Konsept İnşaat Anonim Şirketini  kurmuş ve bugün şirketin Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmektedir.

Kendisi ülkemizde ve şehrimizde bir çok kulüp, vakıf ve dernek  üyesi olup, evli ve  iki erkek çocuk babasıdır. İngilizce bilmekte, ilgi alanlarının başında ekonomi, finans, kişisel gelişim konuları ile jeo-politik gelişmeler olup, en sevdiği spor yüzmedir. 

  • İdeal Konsept
  • İdeal Konsept
  • İdeal Konsept
  • İdeal Konsept